Střešovice - Libuš 2:2 (2:1) - 07.08.2021 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Střešovice - Libuš 2:2 (2:1)  |  07.08.2021

SK Střešovice 1911 – SK Libuš   2:2 (2:1)

Hráno:      07.08.2021 17:00
Hřiště:      Střešovice – tráva
Sestava:   Bouška – Kocourek, Šenk, Růžička Fr., Sobotka (39' Růžička Fil.) – Čížek, Šupina, Stuchlík
  (77' Brettschneider) – Nekola (86' Lebl), Havlák, Klimeš (55' Ivančo)
Branky:     4' 1:0, 34' 1:1 Stuchlík, 36' 2:1, 56' 2:2 Šupina
ŽK:            Havlák, Nekola, Ivančo
 

Skoro téměř na den přesně jsme po deseti měsících vstupovali opět do mistrovského utkání a to hned na hřišti soupeře, kde jsme mnoho let nebodovali.

Začátek utkání byl o převaze domácích a hned ve čtvrté minutě šli do vedení. Do našich hlav a nohou vlezla zbytečně velká nervozita a nebyli jsme schopni ani z poloviny hrát fotbal, který jsme chtěli hrát a hlavně, který normálně zvládáme. Dvacet minut byli domácí jasně lepší a jen s vypětím všech sil a trochou štěstí bylo skóre zápasu stále stejné. Poté nám konečně vyšla první kloudná akce a najednou už byl zápas vyrovnaný. Nejdříve nám nebyly uznány dvě branky (offside??), a po půlhodině hry přišlo i zasloužené vyrovnání, kdy si odražený míč na hranici velkého vápna zpracoval Stuchlík na prsa a jeho střela skončila pravým „angličanem“ v síti domácích. Bohužel však hned po dvou minutách šli domácí opět do vedení, když se míč několikrát odrážel v našem pokutovém území, až se tečovanou střelou dostal do naší svatyně.

Druhý poločas po přestávkové rozmluvě začal zcela jinak než ten první – ba přesně naopak. Ujali jsme se taktovky hry a začali domácí dost mačkat, přibývaly šance i standardky, ale vyrovnání ne a ne přijít. Pak přišel další rohový kop, kterým Stuchlík nádherně našel nabíhajícího Šupinu a ten skvělou hlavičkou vyrovnal. V tu dobu jsme mohli zápas otočit ve svůj prospěch, ale nestalo se tak, i když jsme měli ke skórování určitě blíže než domácí. V sedmdesáté minutě měli tutovku domácí, ale Bouška v naší brance nás svým zákrokem podržel.

Až do konce se hrálo nahoru dolu, protože obě mužstva chtěla vyhrát, ale branku již žádný tým nevstřelil a tak nakonec je asi remíza spravedlivá pro oba týmy. Domácí byli nebezpeční hlavně ze standardek (výška některých hráčů byla dost značná) a my naopak po rychlých brejcích či kombinacích. Konečně jsme však prolomili prokletí střešovického hřiště a odvážíme si první bodík.
Další utkání odehrajeme v sobotu 14.8.od 10:15 na našem stadiónu proti mužstvu Stodůlek.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Stuchlík;   2. Havlák   3. Růžička Fil., Šenk


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš