Libuš - Hostivař 6:0 (3:0) - 28.08.2021 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Libuš - Hostivař 6:0 (3:0)  |  28.08.2021

SK Libuš – SK Hostivař   6:0 (3:0)

Hráno:      28.08.2021 16:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Maty – Srbák, Abdi, Alf, Zrzi (82' Jirka F.) – Hlavi (66' Petr), Beny, Kami, Hop (46' Žeňa) -
  Alex – Dan (82' Tomáš)
Branky:     21' Dan (Beny), 23' Alf (Kami), 26' Kami (p.k.), 51' Alf (Dan), 65' Dan (Zrzi), 72' Alex (Dan)
 

Ve třetím kole jsme doma přivítali tým Hostivaře. Se soupeřem jsme v květnu odehráli přátelské utkání (10:0) a nutno říci, že nám soupeř za tu dobu pěkně zesílil a narostl :-).
Trochu jsem se obával, v jakém stavu po vytrvalém dešti bude hřiště, ale to bylo připravené výborně.

Kluci se do soupeře od začátku zakousli a hned v první minutě měl na noze gól Alex, ale situaci špatně vyřešil a z metru netrefil branku. Dál jsme byli aktivní a tlačili se do koncovky. Brankář hostů budil svou výškou respekt a svými zákroky držel svůj tým. Dostávali jsme se do zakončení, ale zatím nám všechny šance, někdy i se štěstím, pochytat brankář. Kluci hráli trpělivě a v 21. minutě jsme se konečně prosadili. Beny hezky vysunul kolmicí Dana, který chytře a velmi technicky přehodil vyběhnutého vysokého brankáře – 1:0. Náš tlak nepolevoval. Kami dnes dobře rozehrával standardní situace. Běžela 23. minuta a my se prosadili podruhé. Kami dobře zahrál rohový kop a před brankou se prosadil svým důrazem Alf – 2:0. Hned po minutě jsme zahrávali roh z druhé strany, přetažený centr dobře dohrál Alex, který balón vrátil zpět před brankáře, tam nejrychleji reagoval Srbák. Obránce ho srazil k zemi a pískal se pokutový kop. Balón si vzal Kami a bezpečně proměnil – 3:0. Soupeř nehrál špatně, byl důrazný, snažil se hrát kombinačně po zemi, ale kluci poctivě jeden za druhého makali, dobře presovali a k ničemu hosty nepustili. Další naše šance jsme nevyužili a tak se šlo do šaten za stavu 3:0 pro naše kluky.

Druhý poločas jsme už byli více na balónu dominantní a soupeře fyzicky uběhali. Skóre jsme navýšili z dalšího rohového kopu, kdy se rozehrání ujal Dan, který balón přesně posadil na hlavu Alfa a ten se hezky trefil – 4:0. Dál jsme hráli více na balónu, nutili soupeře běhat bez míče a pak využívali jejich okénka na kolmé nahrávky do mezer. V 65. minutě jsme soupeře úplně rozebrali hezkou kombinací, rychle jsme otočili těžiště hry zprava doleva, přišla kolmice na rozběhlého Zrziho, který dal balón pod sebe na zcela volného Dana, Dan si balón zpracoval a uklízel do odkryté branky – 5:0. A to nebylo ještě vše. V 72. minutě se také prosadil nejlepší střelec soutěže Alex, kterému před branku nahrával Dan – 6:0.

Bohužel pak na řadu přišla naše slabost a to neproměňování šancí. Je super, že se kluci do šancí v každém zápase dostávají, ale ta koncovka není dobrá :-(. Co jsme dnes ještě zahodili, třikrát jsme netrefili prázdnou branku, několik samostatných nájezdů a další závary před brankou.. Je jasné, že neproměníme úplně všechno, ale je to velká škoda. Přijde mi, že jsme stále zbytečně zbrklí.

Dnešní zápas proti dobrému soupeři kluci zvládli, byla na nich vidět chuť a týmový duch a z toho mám největší radost. Každý zápas chceme, aby si kluci užili a naplno odmakali!

Kluky dnes musím pochválit za předvedenou hru a nasazení. I proti vyspělejšímu soupeři jsme byli rychlejší a důraznější!

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!! Ale i tak dál se máme ještě pořád co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš