Zlíchov - Libuš 5:1 (2:1) - 18.09.2021 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Zlíchov - Libuš 5:1 (2:1)  |  18.09.2021

FK Zlíchov 1914 – SK Libuš   5:1 (2:1)

Hráno:      18.09.2021 10:15
Hřiště:      Zlíchov – tráva
Sestava:   Tůma – Kocourek, Barnet (70' Ivančo), Čížek T., Růžička Fil. (51' Sobotka) – Čížek O., Šenk,
  Lebl (70' Stuchlík) – Voženílek, Havlák, Klimeš
Branky:     10' 1:0, 26' 2:0, 45' 2:1 Čížek T., 47' 3:1, 66' 4:1, 69' 5:1
 

Další utkání, které jsme výsledkově nezvládli. Zápas začal ve velmi svižném tempu a hrálo se na obou stranách spíše od vápna k vápnu. Po deseti minutách jsme udělali hrubou chybu při bránění na naší pravé straně a bohužel ani náš brankář domácímu hráči roli zakončujícího nijak neztížil a tak šli domácí do vedení. To nás opět srazilo a herně jsme se začali trápit. Jen se štěstím jsme odolávali domácímu týmu, ale v šestadvacáté minutě se již domácí prosadili a šli do dvoubrankového vedení. Konec poločasu byl opět vyrovnaný a v jeho poslední minutě se nám dokonce podařilo snížit na rozdíl jediné branky po tvrdé střele T. Čížka ze střední vzdálenosti.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s odhodláním obrátit stávající stav utkání v náš prospěch. Bohužel hned po dvou minutách přišla první rána do vazu, když po chybě brankáře inkasujeme potřetí. Po pár minutách mohl snížit Klimeš, ale jeho super šanci domácí brankář se štěstím srazil na roh. To byl možná klíčový moment utkání. V tu dobu jsme možná byli i malinko lepším týmem, ale přišla šedesátášestá minuta a další hrubka gólmana a navýšení skóre na 4:1. Obrovská rána pro naši psychiku a za tři minuty pátý gól v naší síti. Neoblíbený „bůr“ byl na světě. Naštěstí další možnosti již domácí neproměnili a k naší smůle my také ne a tak zápas prohráváme čtyřbrankovým rozdílem.

Dále nás srážejí chyby v obraně a navíc dnes nás nepodržel ani brankář Tůma. Bohužel díky zraněním a nemocem, které nás neustále sužují, hrajeme každé utkání v jiném složení a to je znát hlavně na souhře v defenzívní činnosti, ale i s tím se musíme poprat a bojovat každý zápas o vítězství.
Možnost odčinit tuto porážku budeme mít v sobotu 25.9. na domácím stadiónu od 10:15 proti týmu Zbraslavi a hned v úterý 28.9. opět doma od 10:15 předehrávku jarní části – proti mužstvu Střešovic.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Havlák;   2. Čížek T.;   3. Voženílek, Čížek O.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš