Libuš - Zbraslav 1:4 (1:2) - 25.09.2021 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Zbraslav 1:4 (1:2)  |  25.09.2021

SK Libuš – SK Zbraslav   1:4 (1:2)

Hráno:      25.09.2021 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Bouška – Kocourek, Barnet, Čížek T., Růžička Fil. – Čížek O., Šenk (74' Nekola), Stuchlík
  (74' Lebl), – Ivančo (78' Brettschneider), Havlák, Klimeš (85' Sobotka)
Branky:     2' 0:1, 9' 1:1 Havlák, 23' 1:2, 82' 1:3, 87' 1:4
ŽK:            Růžička Fil, Čížek O.
ČK:            Barnet
 

Vzhledem k vývoji utkání pro nás strašně krutá porážka, ale bohužel i tak to někdy ve sportu chodí.
Hned ve druhé minutě inkasujeme branku po dvou individuálních chybách a jako již po několikáté v této sezóně musíme dotahovat náskok soupeře. To se nám povedlo hned v deváté minutě po individuálním průniku Havláka a jeho následné střele na přední tyč. Otěže zápasu máme teď v rukách my, ale další dvě obrovské šance v brance hostů nekončí, kdy poprvé zachrání hosty tyč a poté skvělý zákrok jejich brankáře. Ve dvacátétřetí minutě přichází rychlá akce hostů, centr z pravé strany a úplně neobsazený hráč v našem pokutovém území střílí hlavou druhý gól hostů. Ještě do poločasu se snažíme o vyrovnání, ale marně.

Druhý poločas máme daleko více ze hry a celkem soustavný tlak na branku hostů, kteří jsou na naší polovině občas na chvilku na návštěvě, jinak se hraje kolem jejich pokutového území, ale stále bez potřebné změny skóre. Jednoznačně jsme zlepšili pohyb i důraz. Na naší straně přibývají standardní situace, snažíme se i o častější střelbu, ale bohužel výsledek se stále nemění. Oživujeme mužstvo střídáním, ale ani to nijak extra nepomáhá. Pak přijde osudová osmdesátáprvní minuta, která rozhodla o konečném výsledku utkání. Hosté se opět pokusili o rychlý brejk, i když náš stoper běží s hostujícím hráčem od poloviny hřiště, přijde faul až těsně před velkým vápnem. Následuje červená karta a trestný kop, který hostující hráč zahrál náramně a střelou do šibenice navýšil hostující vedení. Dál jsme se snažili o zvrat, ale z dalšího brejku inkasujeme počtvrté a o naší prohře je rozhodnuto.
Další zápas odehrajeme již v úterý 28.9. od 10:15 na domácím stadiónu proti mužstvu Střešovic a poté v neděli 3.10. od 16:00 na hřišti Slivence.

Nejlepší hráč utkání z pohledu SK Libuš:   1. Havlák;   2. Čížek O.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš