Bohnice - Libuš 0:6 (0:3) - 26.09.2021 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Bohnice - Libuš 0:6 (0:3)  |  26.09.2021

TJ Slovan Bohnice – SK Libuš   0:6 (0:3)

Hráno:      26.09.2021 10:30
Hřiště:      Bohnice – tráva
Sestava:   Maty – Srbák, Abdi, Alf, Zrzi (72' Jirka F.) – Hlavi (47' Petr), Beny, Kami, Duby – Alex – Dan
Branky:     10' Alex (Duby), 18' Alex (Duby), 35' Alex (Duby), 46' Duby (Hlavi), 82' Alex (Duby),
    83' Petr (Duby)
 

V sedmém kole jsme zajížděli do Bohnic.
Pro několik zraněných, nemocných, ale hlavně souběžně hraném utkáním našeho druhého týmu, jsme k zápasu měli pouze 13 kluků.

Začátek utkání byl z naší strany zbytečně nervózní, kluci se snažili hrát vše z jedné, ale byli jsme hodně nepřesní, ale spíše jsme nesmyslně hráli dlouhé balóny. Když jsme balón dali na zem, tak jsme domácí celek rozebírali a dávali branky do prázdné branky. To se nám poprvé podařilo v 10. minutě, kdy nahrával Duby a do prázdné střílel Alex – 0:1. Druhou naší branku přidal znovu Alex, když mu i podruhé nahrával Duby – 0:2. Poločasový výsledek pečetil třetí brankou Alex, kdy ho nádherným centrem na zadní tyči našel Zrzi – 0:3.
Soupeři jsme darovali v prvním poločase všechny tři šance, dvě po špatné rozehrávce od Matyho a jednu po další špatné rozehře a následném rohu, kdy jsme špatně obsadili hráče a nechali ho zakončit na bránu. Slabou střelu Maty kryl. První poločas skončil výsledkem 3:0 pro naše kluky. Náš poločasový výkon nebyl optimální, kluky zasáhla nějaká viróza a skoro všichni měli potíže s dýcháním, k tomu ještě teplé počasí, tak nám déle trvalo než jsme se rozdýchali.

O přestávce jsme si řekli, jak a co ve hře zlepšit a šlo se hrát. Druhý poločas se prakticky hrálo pouze na naší útočné polovině. Hned v 46. minutě po nádherné kolmé nahrávce od Hlaviho, šel Duby sám na brankáře a bez problému zavěsil – 0:4. No a pak nastalo házenkářské obléhání soupeřovy branky. Kluci už kombinovali po zemi, soupeř už vůbec nestíhal dostupovat a my zahazovali šanci za šancí. Trefili jsme čtyřikrát tyč, dvě břevna, třikrát Alf trefil na brankové čáře stojícího obránce, když už brankář nemohl zasáhnout. Několik samostatných nájezdů jsme špatně řešili, buď zadrbáním nebo špatnou nahrávkou anebo jsme prostě netrefili branku. Naší střeleckou nemohoucnost ukončil po hezké kombinaci a centru Dubyho opět Alex – 0:5. O minutku později se po uvolnění Dubym trefil Petr a stanovil konečný výsledek utkání na 0:6.
V druhém poločase si kluci připravili patnáct 100% gólových šancí, bohužel naše produktivita byla žalostná až jalová. Využili jsme pouze tři :-(.

Soupeři jsme v druhém poločase nedovolili ohrozit naší branku a zcela na hřišti dominovali. Což se nelíbilo domácím tatínkům, či fanouškům, kteří už v šedesáté minutě naléhali na rozhodčího, aby zápas ukončil. Nám nepochopitelně vytýkali, jestli nás to baví, takhle ostatní soupeře ztrapňovat a dávat každému deset branek!!! Po zápase jsem s dotyčnými vedl rozhovor, proč tohle vůbec říkají a snižují své vlastní kluky! My respektujeme každého soupeře, proti kterému hrajeme a určitě se nějak nepovyšujeme a ani jinak neposmíváme. Kdyby si někdo z našich kluků tohle dovolil, tak by měl velký problém se mnou i se samotnými kluky v týmu. My si bohužel tuto soutěž nevybrali, také by jsme rádi hráli vyrovnané zápasy, které by klukům více dali, posunuli a připravili lépe do mužské kategorie, ale bohužel – hrajeme to, co hrát musíme!

Kluky dnes pochválím za předváděnou hru, ale ta koncovka a zahazování šancí mě budí ze sna!

Kluci jen tak dál, děláte nám velkou radost!!
I dnes jsme se přesvědčili, že se máme pořád ještě co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš