Libuš - Střešovice 0:0 - 28.09.2021 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Střešovice 0:0  |  28.09.2021

SK Libuš – SK Střešovice 1911   0:0

Hráno:      28.09.2021 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Kořínek – Sobotka (81' Kocourek), Houdek, Čížek T., Ivančo – Čížek O., Šupina,
  Stuchlík (81' Lebl) – Nekola(87' Šenk), Havlák, Klimeš
Branky:     –
 

Po sobotní zbytečné porážce jsme měli jen dva dny na odčinění této prohry a to v předehrávce z jarní části.
Zápas začal v celkem dobrém tempu a nasazení, to prakticky vydrželo po celé utkání. Hráli jsme dobře organizovaně a velmi poctivě odzadu, poučeni z předchozích zápasů. Měli jsme více ze hry, ale šancí bylo pomálu. Nejdříve Klimešův centr těsně minul Čížek O., poté hlavička Havláka jen těsně minula horní roh hostující branky a Stuchlíkův trestný kop skončil jen na tyči. Hosté byli nebezpeční jen po standardních situacích, ale ty jsme dobře bránili, nebo pomohl dnes velmi spolehlivě chytající Kořínek, který ještě zhatil hostujícím hráčům svým včasným vyběhnutím, jak v prvním, tak v druhém poločase brankovou možnost.

Ve druhém poločase a hlavně k jeho konci jsme hosty dost svírali, ale branka nepřišla. Nejblíže k ní měl Šupina po akci Nekoly, ale jeho střela skončila těsně vedle a tvrdou ránu Havláka vytěsnil hostující brankář na roh. Gól nepadl a tak se obě mužstva rozcházejí opět s remízou, i když tentokrát pro hosty byla dobrá, ale pro nás je to spíše ztráta.

Další zápas odehrajeme v neděli 3.10. od 16:00 na hřišti Slivence. Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina   2. Havlák   3. Kořínek


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš