Libuš - Nebušice 4:0 (1:0) - 09.10.2021 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Nebušice 4:0 (1:0)  |  09.10.2021

SK Libuš – TJ Sokol Nebušice   4:0 (1:0)

Hráno:      09.10.2021 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Kořínek – Sobotka (78' Kocourek), Houdek, Čížek T., Růžička Fi. – Šenk (84' Barnet),
  Šupina, Stuchlík (79' Lhota) – Nekola, Havlák (88' Brettschneider), Klimeš (77' Lebl)
Branky:     32' 1:0 Havlák, 54' 2:0 Stuchlík, 60' 3:0 Havlák, 75' 4:0 Stuchlík
ŽK:            Stuchlík
 

Již čtyři kola jsme neokusili pocit vítězství, i když v minulém kole o tom rozhodl bohužel někdo jiný a ne my, a tak jsme do zápasu vstoupili dost nervózně. Hosté nás zaskočili svou kombinační hrou, pohybem a nasazením. Prvních pětadvacet minut byli lepším týmem. Nás naštěstí držela ve hře velmi dobrá hra v defenzivní činnosti a jistý Kořínek v naší bráně. Postupně se naši hráči oklepávali z počáteční nervozity a ve třicátédruhé minutě nás zcela uklidnil náš nejlepší hráč Kuba Havlák, který úplně první střelou na branku soupeře poslal náš tým do vedení. Poté již naše mužstvo bylo lepší a hosty jsme začali přehrávat, ale bohužel šance Nekoly a Klimeše zůstaly nevyužity a tak se šlo do kabin za našeho hubeného vedení.

Začátek druhého poločasu nám však úplně nevyšel a hráli jsme pět minut nejhorší pasáž v zápase. Naštěstí pro nás bez újmy na výsledku. Poté se nám povedla první kloudná akce, kterou však ještě hosté odvrátili na rohový kop, ale nám to vlilo doslova čerstvou krev do žil. Najednou nás bylo plné hřiště a hosté nevěděli, kam dřív skočit. V padesátéčtvrté minutě po hezké kombinaci a průniku Šenka se dostal do zakončení Stuchlík a poslal nás do dvoubrankového vedení. Za dalších pět minut navýšil skóre Havlák po hezké akci, kdy Šupina vysunul Nekolu a ten nádherně našel Havláka. Moc hezký fotbalový moment a byla radost se na naší hru koukat. Jedna hezčí akce za druhou, ale další branky nepřicházely – až v sedmdesátépáté minutě se skvěle uvolnil Havlák, svoji nahrávkou našel Stuchlíka a ten tvrdou střelou k pravé tyči nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci a poslal nás do již čtyřbrankového vedení. Stále jsme byli dostatečně hladoví po dalších brankách, i když se hodně střídalo, ale již to žádné navýšení skóre nepřineslo. Navíc i hosté mohli vstřelit alespoň svůj čestný úspěch, ale pro offside nebyla jejich branka uznána, i když by si ji za svůj sympatický výkon asi zasloužili.

Dnes opět musíme mužstvo pochválit, i když začátek nebyl ideální, tak jsme se dokázali zvednout a poté hrát velmi dobrý fotbal. Další zápas odehrajeme v sobotu 16.10.2021 od 10:15 opět na domácím hřišti proti mužstvu Aritma B.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Havlák;   2. Stuchlík;   3. Čížek, Šenk


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš