Př. Kopanina - Libuš 1:1 (1:1) - 09.10.2021 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Př. Kopanina - Libuš 1:1 (1:1)  |  09.10.2021

FC Přední Kopanina – SK Libuš   1:1 (1:1)

Hráno:      09.10.2021 10:30
Hřiště:      Přední Kopanina – tráva
Sestava:   Maty – Srbák (65' Jirka ), Abdi, Alf, Zrzi – Hlavi (60' Petr ), Beny, Kami (55' Menďas), Duby -
  Alex – Dan
Branky:     Dan (Maty)
ŽK:            Kami
 

V 9. kole jsme se představili u druhého celku soutěže a to na Přední Kopanině. Kluky jsme před začátkem utkání připravovali na těžký zápas, že dnes určitě soupeř nebude pouze bránit, ale že bude aktivní směrem dopředu a nedá nám nic zadarmo.

A musím uznat, že na nás Kopanina byla velmi dobře připravená! Bohužel my jsme v prvním poločase nepředvedli vůbec nic! Chyběla nám chuť, pohyb, udělali jsme hromadu chyb a zkažených přihrávek, pomalý byl přechod do útoku, ale hlavně nám nefungoval střed hřiště, kdy veškeré druhé a odražené balóny získával soupeř a tím měl více balón na kopačkách. V 15. minutě jsme se z ničeho dostali do nezaslouženého vedení, kdy po rohu Maty dobře dlouhým balónem hledal vysunutého Dana. Domácí stoper neodhadl odskok balónu a podskočil ho, následně byl Dan u balónu dříve než brankář a do prázdné se nemýlil – 0:1.
I dále pokračoval náš zoufalí výkon. Po zásluze se domácí prosadili ve 27. minutě a srovnali na 1:1. Domácí byli v prvním poločase lepším týmem, my jsme bohužel nepředvedli vůbec nic…

O přestávce jsem se musel trochu vzpamatovat z našeho výkonu a důrazně klukům vysvětlit, že takhle tedy ne.
Druhý poločas jsme začali už trochu lépe, bohužel někteří naši hráči neměli správně nastavenou hlavu. Z toho pramenila naše nervozita, podráždění a zkraty. Po jednom takovém měl být vyloučen Kami, kdy po přetahované v souboji, rozhodčí správně nechal pokračovat ve hře, podkopl zezadu protihráče. Rozhodčí se nad ním smiloval a dal pouze žlutou kartu. Já pro takové chování ale pochopení nemám a tak šel dolů.

Naše hra se trochu zlepšila a domácí jsme dostali pod tlak, vypracovali jsme si sedm šancí, ale bohužel ani jednu v klidu nezakončili. Vše jsme řešili zbrkle a uspěchaně. Domácí už hrozili z brejků a po jednom takovém nás hodně podržel Maty. V 90. minutě střela Alfa zpoza vápna orazítkovala tyč a tak jsme na Kopanině poprvé v sezóně ztratili body.

Nutno přiznat, že dnes jsme si vyhrát nezasloužili, po tom co jsme předvedli v prvním poločase. Domácí celek odehrál dobré utkání a myslím si, že je remíza zcela zasloužená.
Dnes jsem bohužel hodně zklamaný z našeho výkonu v prvním poločase a hlavně z našeho chování, kdy jsme určitě zápas neměli dohrávat v plném počtu! Za to se domácím omlouvám, to není hra, se kterou se chceme prezentovat.

Bohužel je vidět, že nám chybějí těžké zápasy, kdy musíme hrát naplno od první do poslední minuty.
Dnes jsme se znovu přesvědčili, že se máme ještě hodně co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš