Libuš B - Újezd n/Lesy 3:1(1:1) - 09.10.2021 - Starší dorost B

Články > Starší dorost B > Libuš B - Újezd n/Lesy 3:1(1:1)  |  09.10.2021

SK Libuš B – FK Újezd n/Lesy   3:1 (1:1)

Hráno:      09.10.2021 15:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Huth = Havlíček (62' Chum) – Kumsa – Fialka – Dorazil = Socha (52' Waiz) = Konopikhin -
  Mendík – Davizi – Krejčí (67' Dolejší) = Pham
Branky:     2' Vojta; 7' Krejčí (Davizi); 79' Pham (Chum); 87' Kumsa (Davizi)
 

V sobotu nás opět čekala dvě utkání staršího dorostu, tentokrát v obráceném gardu, nejdříve A – tým venku a poté B – tým doma.

Oproti posledním domácím zápasům se nám podařilo protrhnout špatnou bilanci. Po úvodní rychlé brance do naší sítě, která sice byla z postavení mimo hru, ale to se stává, jsme dobře zareagovali po rychlé akci a pěkné přihrávce Kamiho zakončoval Krejčus a připsal si druhou branku po sobě za béčko. Po vyrovnání jsme měli sice více míč na kopačkách, ale hra byla slušně řečeno jalová, spousta nepřesností a nedorazů, ze kterých mohl soupeř ohrozit naši branku. Štěstí ale přeje připraveným – po prvním poločase, který se spíše hrál od vápna k vápnu, nic záživného pro náročného fanouška.

V poločase jsme udělali drobné přeskupení a do druhé půle jsme vlétli, kombinace se zlepšila a začalo se hrát pouze na jedné půlce, protivník dlouho odolával a občas nás ohrozil rychlým protiútokem, který jsme zvládli a pokračovali v tlaku. To, že mají kluci čtyři tréninky, se projevilo hlavně v druhé polovině, kdy jsme soupeře zatlačili a vytvořili si spousty šancí. Po hezké křídelní akci agilní Bruno, který střídal Járu, krásně zatáhl míč podél lajny a Tom se před bránou nepletl. Poté jsme spálili pár šancí, ale těsně před koncem po rohu se opět dostal míč ke Kamimu, který poslal střílený centr zpátky do vápna, kde se rychle rozkoukal Abdi a nadvakrát propálil brankáře – uklidňující třetí branka.

Pochvala i za hráče, kteří šli z lavičky, hlavně Filip a Bruno, kteří hru oživili a přinesli kýženou odvahu jeden na jednoho. Bylo by dobré, aby si kluci věřili a nebáli se hrát jeden na jednoho a zkoušeli to i za cenu, že se to nepovede, zvlášť pokud jsou poblíž branky, kam útočíme. Jestliže o míč přijdu, musí být rychlá reakce na zisk od všech hráčů, ať nehoníme protivníky po celém hřišti. Poděkování i Ondrovi, který chodí fandit při zranění a žije s týmem, tedy za odměnu s praporkem, za to velký dík. Velká pochvala patří fanouškům, kteří jsou stále pozitivně naladěni a podporují tým.

Plusy zapasu:
• rychlá reakce na úvodní branku
• převzetí hry v druhé půli a otočení skóre
• kondice posledních 15 minut, kdy jsme soupeře nepustili za půlku

Mínusy zápasu:
• finální fáze
• koncentrace, zbrklost


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš