Libuš B - Běchovice 4:2 (1:0) - 02.04.2022 - Starší dorost B

Články > Starší dorost B > Libuš B - Běchovice 4:2 (1:0)  |  02.04.2022

SK Libuš B – Běchovičtí sršni   4:2 (1:0)

Hráno:      02.04.2022 16:30
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ďurinik – Karabynosh (45' Borovička) – Holub – Štulík (82' Chum) – Socha – Tverdyj –
  Waiz – Holička – Dorazil – Pham – Myrzabekov (45' Krejčí)
Branky:      13' 1:0 Pham (Dorazil), 50' 1:1 Petrouš, 59' 2:1 Pham (Socha), 66' 2:2 Straka,
     75' 3:2 Waiz (Holub), 81' 4:2 Holub (Krejčí)
ČK:            61' Sádlo
 

V předehrávce 19. kola k nám zavítali Sršni z Běchovic, viděli jsme stejně branek jako na podzim, tentokrát s lepším koncem pro nás.
Po aktivním úvodu, kdy jsme soupeře zatlačili před jeho vápno, se nám podařilo skórovat pouze jednou, zbytek šancí jsme nedali díky finální přihrávce či zbrklému řešení v koncovce. Těší nás, že si kluci poradili s rozestavěním i týmovým pojetím, kdy makal jeden za druhého.

Do druhé půle jsme prostřídali, ale nedali jsme si pozor na jeden zbloudilý nákop, ze kterého soupeř srovnal, kluky to nakoplo, zatlačili soupeře a Tomáš se prosadil po autu, kdy přešel přes obránce a nedal brankáři šanci. V 61. minutě přišel důrazný souboj Wajz versus Sádlo, kdy hostující hráč neudržel nervy a nesportovním chováním se poslal do tepla. Než klukům došlo, že hrají proti deseti bylo srovnáno – Jirka nezachytil náběh a při snaze o zisk míče brnknul o nohy útočícího hráče a bylo to 2:2.
Kluci se nevzdali a přesilovku zkušeně dohráli a po hezkých kombinacích dali ještě dvě branky. V 75. minutě prostrčil Alf míč na Filipa a ten nedal šanci brankáři. Poté dal branku Petr Krejčí, ale díky těsnému ofsajdu nebyla uznána. V 81. minutě potáhl Petr míč a předložil Alfovi, který se již nemýlil a uzavřel skóre, jinak bojovného utkání, které posledních 20 minut postrádalo tempo.
Když ne hra, tak aspoň povinné tři body z domácího prostředí nás můžou hřát. Dík patří i klukům po nemoci, či navrátilcům, kteří dohromady toho moc nenahráli ani neodtrénovali od listopadu za zvládnuté utkání a věříme, že s dalšími zápasy to bude i více ke koukání a větší radosti.

V neposlední řadě velké DÍKY domácímu kotli za kulisu.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš