Libuš B - Řepy 0:3 (0:2) - 15.04.2022 - Starší dorost B

Články > Starší dorost B > Libuš B - Řepy 0:3 (0:2)  |  15.04.2022

SK Libuš B – TJ Sokol Řepy   0:3 (0:2)

Hráno:      15.04.2022 15:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Rezek – Prudký, Borovička, Štulík – Havlíček (Myrzabekov), Kozák, Pištora (Kumsa), Holička,
  Chum – Kverka, Tverdyj
Branky:      8' 0:1 Berezhnyk, 23' 0:2 Berezhnyk, 80' 0:3 Titl
 

Do utkání jsme museli nastoupit v hodně slepené sestavě, díky souběhu utkání a množství zraněných hráčů. I tak patří klukům dík, jak mladším dorostencům, tak chlapcům, co doplnili tým i když už dávno nehrají.

Zápas pro nás nezačal špatně – během úvodních 15 minut jsme si vytvořili tři gólové šance, bohužel Luky, Dan, ani Max své šance neproměnili. Naopak jsme to byli my, kteří inkasovali branku při snaze o konstruktivní rozehrávku, poté přišla druhá, i tak se hráči snažili hrát až do konce a udělat něco se zápasem, bohužel na naší straně tentokrát nebylo štěstí v koncovce, do poločasu ještě mohl Jára snížit, ale bez efektu.

Dnes jsme hořeli i v soubojích, nebo někdo si možná myslí, že to půjde samo, jenže ono to nejde, někteří hráči umí zahrát mnohem lépe, než dnes předvedli. Po inkasování třetí branky jsme již hru zjednodušili, jenže ani to nám nepomohlo.

V příštím kole nás čeká druhý celek soutěže, kam si pojedeme spravit náladu i chuť.
Závěrem: soupeřovy hráči, kteří se podíleli na výhře, neměli v utkání co dělat, hráli načerno, kdyby soupeř zavolal v týdnu a řekl že má problémy se složením, vyšli bychom vstříc, ale takhle teda NE! Pokud si chci zkoušet hráče, udělám si přátelský zápas, ne soutěžní utkání, tudíž toto utkání se ještě dohrává v kancelářích PFS.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš