Ďáblice - Libuš 0:6 (0:1) - 01.05.2022 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Ďáblice - Libuš 0:6 (0:1)  |  01.05.2022

SK Ďáblice – SK Libuš   0:6 (0:1)

Hráno:      01.05.2022 14:00
Hřiště:      Ďáblice – tráva
Sestava:   Maty – Michal (63' Dory), Kami, Alf, Zrzi – Caltič, Beny (80' Abdi), Hlavi, Duby – Tomáš
  (80' Jirka) – Dan
Branky:   33' Caltič (Dan), 61' Duby (Alf), 64' Caltič (Tomáš), 65' Caltič (Tomáš), 83' Zrzi (Alf),
  88' Zrzi (Dan)
 

První májový den jsme odehráli 19. kolo v dalekých Ďáblicích.
Nevím, jestli únavou po čarodejnicích, nebo zamilovaností celého týmu, ale první poločas jsem úplně odflákli! Nepředvedli jsme vůbec nic ze hry, kterou se chceme prezentovat. Chyběla nám chuť, pohyb, vše bylo v chůzi a bez ochoty pracovat. Dál k prvnímu poločasu nemá cenu něco psát.

O přestávce byl v kabině trochu hukot, aby se kluci probudili, začali hrát a jezdili po zadku! Každý by si měl uvědomit, že hraje o svou další budoucnost v týmu, který už budeme skládat na další sezónu a nikdo nemá nic jistého!

Druhý poločas už z naší strany vypadal úplně jinak, najednou nás bylo plné hřiště. Domácí jsme zavřeli na obranné polovině a z našeho velkého tlaku se začali prosazovat. Caltič si druhý zápas po sobě připsal hattrick, ke kterému mu velmi gratuluji!
Ovšem nejhezčí okamžik v zápase má na svědomí Zrzi, který se prosadil nůžkami po chytře rozehrané standardce Dana s Alfem. Opravdu moc krásný gól!!

Z předvedené týmové hry v druhém poločase mám radost, jen pořád nechápu, proč jsme takhle nehráli od začátku a dost nám to kazí celkový dojem z utkání ve kterém jsme zvítězili 6:0. Věřím, že si kluci pouze vybrali slabší chvilku a dál budou poctivě makat.

I tak nám kluci děláte velkou radost!!
Znovu i dnes jsme se přesvědčili, že se ještě máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš