Libuš - Slivenec 0:3 (0:2) - 14.05.2022 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Slivenec 0:3 (0:2)  |  14.05.2022


SK Libuš – TJ AFK SLivenec   0:3 (0:2)

Hráno:      14.05.2022 10:15
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:   Kořínek – Sobotka (65' Barnet), Čížek (46' Brettschneider), Růžička Fr. (76' Lhota),
  Růžička Fil. – Stuchlík (46' Lebl), Šupina, Ivančo – Nekola, Havlák, Klimeš
Branky:     –
ŽK:            Stuchlík
ČK:            23' Klimeš, 86' Voženílek (masér)
 

V sedmém jarním kole přišla první jarní prohra, bohužel na domácím stadiónu a po nejhorším jarním výkonu. Do utkání jsme vstupovali namotivováni z podzimu, kdy nás pěkně zařízli na úplném závěru rozhodčí a z dvou penalt darovali tři body domácím. Bohužel se však scénář opakoval a opět po hrubých chybách HR (penalta proti nám po faulu na našeho hráče!!!, neudělení minimálně dvou ČK pro hosty a spoustu dalších situací, které byly vedeny ve prospěch hostů). Hosté mají dost dobrý tým na to, aby mohli vyhrávat jen sportovní cestou, ale to je věc každého klubu.

Nyní již ke hře, vstup byl z obou stran dost svižný a hosté byli o malinko živější. Postupně se však stále více tlačili do útoku hosté a po naší ztrátě u jejich velkého vápna přišel rychlý brejk, přesné zakončení a tím vedení hostů – 0:1. Poté přišly i dvě naše šance, kdy Klimešovu střelu skvělým zákrokem vytáhl hostující brankář na roh a poté přišel Nekolův průnik a jeho střela skončila jen pár centimetrů vedle pravé tyče.

Ve dvacátétřetí minutě přišel obrovský zkrat Klimeše, kdy dostal loktem do žeber (bez odpískání faulu) a z frustrace strčil do soupeře a byl správně vyloučen. To nás tentokrát zcela vykolejilo a až do konce utkání jsme bojovali sami se sebou než s agresivním a dobře hrajícím soupeřem. Za sedm minut byl však počet mužů v poli srovnán, kdy hostující stoper nesmyslně bez míče nakopl Ivanča, což HR neviděl (stál od situace max. 5 metrů!!!), ale signalizace AR1 ho donutila jednat a hostujícího hráče vyloučit. Ani to nám však nijak nepomohlo. Další rána přišla v nastaveném čase prvního poločasu, kdy Stuchlík vypíchl míč na rohový kop a následně byl nakopnut hráčem soupeře, akorát k našemu zděšení se sice pískalo, ale penalta pro hosty!!!, kterou hosté proměnili a šlo se do kabin za pro nás dost nepříznivého stavu a navíc s další křivdou.

Druhý poločas se nám herně nepovedl vůbec a hosté nás ve všem předčili. K jedné vstřelené brance do naší sítě, mohli přidat ještě minimálně tři, ale Kořínek v naší brance byl proti. My bohužel jsme za celý druhý poločas soupeřova brankáře nevyzkoušeli a zaslouženě prohráli. Musíme se snažit vše negativní hodit za hlavu a k příštímu utkání nastupovat s chutí jít vyhrát a předvést takový výkon, aby byli spokojeni jak hráči, tak i naši příznivci.
Další zápas odehrajeme v sobotu 21.5. od 10:30 na hřišti Nebušic.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   NIKDO

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš