Junior - Libuš 0:5 (0:4) - 14.05.2022 - Starší dorost A

Články > Starší dorost A > Junior - Libuš 0:5 (0:4)  |  14.05.2022


Junior Praha 1960 – SK Libuš   0:5 (0:4)

Hráno:      14.05.2022 11:30
Hřiště:      Junior – UMT
Sestava:   Maty – Michal (61' Dory), Kami, Alf, Zrzi – Caltič, Beny, Menďas (61' Jirka B.), Duby
  (75' Abdi) – Tomáš (75' Alex) – Dan (67' Hlavi)
Branky:     4' Dan (Duby), 14' Alf (Duby), 39' Calťič (Tomáš), 44' Alf (Duby), 78' Alex (Caltič)
 

V 21. kole jsme se představili na hřišti Junioru, kde nás ve velkém vedru čekal zápas na malé umělé trávě. Náš cíl byl jasně daný, zápas vyhrát a pět kol před koncem soutěže se stát vítězem pražského přeboru.

Připravovali jsme se na soupeřovu hru, kdy jsem očekával velmi hluboký obranný blok a ofsidovou vysunutou lajnu. Byl jsem mile překvapen a musím domácí celek pochválit, že si zápas chtěl s námi na férovku rozdat a díky tomu byl k vidění svižný pěkný fotbal z obouch stran!

Kluci k zápasu přistoupili velmi zodpovědně, od prvních minut byla na nich vidět velká chuť. Měli jsme dobrý pohyb bez míče, kdy byla vidět rotace míst a velká nabídka. Tím jsme soupeře rozběhali a otvírali si volné prostory k průnikovým přihrávkám.
Po hezké individuální akci Dana z rohu hřiště a jeho následné střele na zadní tyč jsme se ve čtvrté minutě dostali do vedení – 0:1. Naše hra byla rychlá a přesná, malé rozměry hřiště nedovolovali příliš držet balón a tak jsme hráli na malý počet dotyků, dobře jsme otáčeli hru a snažili se o časté zakončení. Druhou naší branku přidal Alf, který dobře dohrál situaci v malém vápně po nahrávce Dubyho – 0:2. Na rozdíl tří branek dal po hezkém uvolnění a pěkné střele Caltič, nahrával Tom – 0:3. Poločasové skóre uzavřel opět Alf, který se prosadil po asistenci Dubyho – 0:4.

V poločasové přestávce jsme si oddechli a šli znovu makat. Druhý poločas byl opět v naší režii a kluci dál pokračovali v dobrém týmovém výkonu. Na to, jaké bylo vedro, tak se zápas hrál ve velkém tempu a přispěli k tomu oba týmy. Po delší době (operace slepého střeva) se po tréninkovém procesu do zápasového tempa dostává Alex, který se po třech minutách na hřišti po pětadvacáté v ročníku prosadil a stanovil na konečných 0:5. Hezky Alexe uvolnil Caltič.

Zápas jsme kontrolovali a po závěrečném hvizdu mohlo začít naše zasloužené veselí a oslavy vítězství v soutěži!!!!
Kluci se pět kol před koncem soutěže stali přeborníky Prahy pro rok 2021/22!!!

Velká gratulace všem klukům, ale tím naše cíle, které jsme si dali před soutěží, nekončí! Makáme dál až do úplného konce soutěže!!
Dnes musím kluky pochválit, za velmi dobrou týmovou hru, která byla o dobrém pohybu a kombinační hře!

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!
Ale i dnes jsme se přesvědčili, že se ještě stále máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš