Libuš - Ústí n/Labem 1:6 (0:4) - 13.08.2022 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Ústí n/Labem 1:6 (0:4)  |  13.08.2022

SK Libuš – FK Ústí n/Labem   1:6 (0:4)

Hráno:      13.08.2022 13:00
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:   Jirka – Caltič, Kami (75' Jirka F.), Alf, Zrzi – Dan, Naidy (59' Hlavi), Menďas, Dory
  (36' Koza) – Větry (75' Tomáš)
Branky:       50' Koza (Větry)
 

V druhém zápase jsme doma přivítali opět celek, který spadl z ligy a to Ústí nad Labem.

Veškerá naše příprava na zápas skončila už ve druhé minutě, kdy jsme nesmyslnou chybou na svém obranném vápně darovali soupeři první střelou první gól – 0:1. Studená sprcha, která nás dost zaskočila. Když jsme se trochu oklepali, tak přišel druhý úder hostů. Hostující hráč přehrál chytrostí naše tři hráče a nedal Jirkovi šanci – 0:2. My jsme se snažili o nějakou odpověď, ale soupeř se zatáhl a my jsme se nemohli dostat do zakončení. Když jsme soupeře přehráli, tak nám chyběla přesnost, nebo jsme volili špatné řešení situace.
Třetí úspěch hostů přišel po rychlém přechodu, kdy měl i trochu štěstí (ale to přeje připraveným), že balón odskočil přes nohy Zrziho a pak už útočník z nájezdu na Jirku trestal. Bohužel dnes ani Jirka neměl svůj den. Náš poločas hrůzy dovršila čtvrtá inkasovaná branka. Z trestného kopu vyrazil Jirka balón před sebe a zcela osamocený útočník v klidu uklízel – 0:4.
V prvním poločase nás Ústí pěkně školilo a udělilo nám lekci. My jsme nebyli vůbec nebezpeční, chyběl nám lepší pohyb, komunikace byla nulová, v kombinaci zbytečně moc jednoduchých ztrát. Určitě kluky ovlivnil vstup do utkání a brzký inkasovaný gól. Na druhou stranu musím sportovně uznat, že Ústí má velmi dobrý tým a svou kvalitu nám ukázal. V každé řadě má individuálně nadstandardního hráče a obzvlášť pravé křídlo v prvním poločase rozhodlo celý zápas třemi brankami, kdy dvě dalo a třetí připravilo.

O přestávce jsme kluky nabádali, aby zápas nezabalili, nekoukali na výsledek, ale naopak bojovali a začali hrát bez nervozity a třeba i zápas trochu zdramatizovali. Druhý poločas už byl z naší strany o trochu lepší. V 50. minutě jsme se také prosadili, po rychlém přečíslení a následném výborném centru Větryho se poprvé ve starším dorostu prosadil hlavou Koza – 1:4, kterému k prvnímu mistrovskému zásahu gratuluji a přeji mu více takových šťastných momentů! Bohužel naše radost trvala pouze pět minut, kdy jsme opět chybovali a soupeř chybu potrestal – 1:5.
Dnes to nebyl náš den, v přečíslení 3 na 1 se do zakončení dostal Koza, ale trefil pouze střed branky, kde stál brankář a střelu chytil. A to dnes nebylo vše, opět chyba v posouvání a v komunikaci a znovu soupeř trestal – 1:6.

Závěrečné písknutí pana rozhodčího bylo pro nás dnes vysvobozením. Zápas se nám nevydařil, vyrobili jsme moc chyb, které soupeř potrestal a zaslouženě zvítězil. Naposledy jsme domácí mistrovské utkání prohráli ve starších žácích!!! Ale dnes jsme se střetli s výborným týmem, který nás ve všem přehrál a jednoznačně zvítězil!

Kluci si na soutěž a její rychlost pořád ještě zvykají a věřím, že se budeme prezentovat úplně jinými výkony než dnes.

Hlavu vzhůru kluci, jedeme dál!!
I dnes jsme se přesvědčili, že se ještě pořád máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš