Libuš - Meteor 5:2 (4:1) - 10.09.2022 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Meteor 5:2 (4:1)  |  10.09.2022


SK Libuš – FK Meteor Praha VIII B   5:2 (4:1)

Hráno:       10.09.2022 10:00
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:    Jirka – Naidy, Kami, Dory, Zrzi – Dan (64' Koza), Hlavi (83' Abdi), Menďas (83' Jirka F.),
   Caltič (64' Tomáš) – Alex – Větry (75' Bruno)
Branky:      7' Větry, 12' Alex (Zrzi), 13' Větry (Dan), 17' Dan (Zrzi), 71' Větry (Koza)
ŽK:             Alex, Větry, Zrzi
 

Zranění z tréninku do zápasu nepustilo našeho kapitána Alfa a tak jsme museli před zápasem měnit sestavu.

O výsledku utkání rozhodl náš výborný vstup a tentokrát i proměňování šancí. Po úvodní oťukávající pětiminutovce jsme šli v sedmé minutě po střele Větryho do vedení 1:0. Dál jsme tlačili na Meteor, který byl naší brankou velmi zaskočený. Byli jsme v dobrém pohybu, vysoko napadali a hosté nám balón pouze odevzdávali. Do dvoubrankového vedení jsme šli ve 12. minutě, kdy nahrával Zrzi Alexovi a ten se nemýlil – 2:0. Hned po rozehrání soupeře jsme dobře zapresovali, získali balón a rychle se dostali do přečíslení, které dobře vyřešil Dan, když před brankou našel Větryho a bylo to 3:0. Nás bylo plné hřiště a soupeř byl zralý na ručník. Chtěli jsme z tlaku vytěžit ještě více, nepřestávali jsme napadat obránce a tím je dostávat pod tlak. Z toho vyplynuly chyby a naše zakončení. Po chvilce jsme znovu přinutili obránce k chybě, když dali malou domů a my měli možnost ve vápně rozehrát nepřímý kop. Ten skvěle vyřešili Zrzi s Danem a my v 17. té minutě vedli už 4:0.

Zápas jsme měli plně pod kontrolou a dál se snažili o navýšení náskoku. Balón chodil rychle od nohy a v dobrém pohybu jsme soupeře přehrávali. Ve třicáté minutě jsme se dostali hezkou kombinací před vápno, kde místo střely Menďas ještě posunul balón do kraje, Kami měl nacentrovat balón do vápna, místo toho šel zbytečně do třech obránců a o míč přišel. Následoval dlouhý balón do naší otevřené obrany, rychlý brejk hostů, kteří se z něho prosadili – 4:1. Zbytečně inkasovaná branka, když jsme měli soupeře na lopatkách. V prvním poločase už další branka nepadla.

Druhý poločas se Meteor trochu herně zvedl, ale my jsme dobře bránili a využívali každou šanci na zaútočení. V 71. minutě zkompletoval svůj dnešní hattrick Větry, když ho Koza poslal nahrávkou samotného na brankáře – 5:1.
Michaelovi k hattricku gratuluji a věřím, že takových radostných okamžiků bude ještě hodně!!
Meteoru se podařilo v 80. minutě už pouze korigovat výsledek na konečných 5:2 pro naše kluky.
Zápas skončil naším zaslouženým vítězstvím 5:2 a mohli jsme začít slavit další tři body do tabulky!

Dnes musím kluky pochválit za výborný vstup do utkání, kdy řádili jako uragán a byli k nezastavení! A dobrý týmový výkon, kdy makali jeden za druhého.
Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!
Ale i dnes jsme se přesvědčili, že se stále ještě máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš