Libuš - Braník 2:1 (0:1) - 12.11.2022 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Braník 2:1 (0:1)  |  12.11.2022


SK Libuš – ABC Braník   2:1 (0:1)

Hráno:      12.11.2022 11:00
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:    Hanzl – Socha (76. Fialka), Davizi, Dorazil, Pelant (©) – Krajuškin, Holub, Hlaveš
   (76. Mendík) – Calta (63. Dang), Pištora (63.Větrovec), Ko­zák
Branky:     14' 0:1 Altera (Szántó), 54' 1:1 Pelant (Calta), 82' 2:1 Holub (Davizi)
ŽK:             12' Socha, 58' Szántó, 60' Pelant, 76' Hrona, 89' Karpov, 90' Krajuškin
ČK:              90' Sládek
 

Poslední zápas podzimní části, k tomu ještě derby s Braníkem na domácím trávníku, co více si přát. Po sérii porážek, kdy jsme rozhodně nebyli horším týmem, jsme dotáhli zápas k bodovému zisku.

Od začátku utkání jsme mohli vidět hezký fotbal od obou týmů, kdy nás hosté zatlačili i díky sérii rohových kopů do našeho vápna, to se nám podařilo uskákat, v momentě, kdy jsme se nadechovali, přišlo hezké přenesení hry, Altera si krásně poradil s bránícím Michalem a nedal Davidovi šanci. Chvíli na to jsme se otřepali z branky a troufnu si říci, že jsme viděli na hřišti jeden tým, který chtěl mnohem více se rozloučit výhrou, kluci jezdili po trávníku, snažili se tlačit soupeře a přes šance, jak ze hry či standardní situace, ne a ne prostřelit hostujícího brankáře, ani z vyložené šance. Nic na tom nezměnila ani tutová šance Maxe, který byl asi sám zaskočen, jak hezky mu přihrál stoper do úniku.

O přestávce jsme si řekli pár věcí a postupně jsme šli za vítězstvím. Po jedné křídelní akci se Calta zbavil protihráče, poslal krásný centr na zadní, kde byl v náběhu Pelant a ten se nemýlil, bylo srovnáno. Poté jsme měli pár šancí, ale opět si vylámali zuby na brankáři. Po jedné křídelní akci vypíchl Socha míč, postupoval s míčem dopředu a přišla záchranná brzda, která bohužel skončila zraněním, přejeme brzké uzdravení.

Po dalším faulu na Dana jsme zahrávali standardní situaci, kterou Davizi krásně trefil Holuba do hlavy a bylo hotovo. Poté jsme zápas dohrávali dle našich představ na protiútoky, kde byli dva hladoví střídající hráči. Braník chodil na standardní situace do vápna ve všech lidech, ale nám se to podařilo zodpovědně odehrát a jako bonus po faulu na Dana dostal hostující brankář červenou, my jsme si už zápas pohlídali a užili si sladké vítězství.

Pochvala všem hráčům za předvedený výkon a prezentaci a tím myslím i hráče z lavičky. Během zimy nás čeká spousta práce, abychom na jaře byli ještě úspěšnější.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš