Nebušice - Libuš 2:1 (1:0) - 13.05.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Nebušice - Libuš 2:1 (1:0)  |  13.05.2023


TJ Sokol Nebušice – SK Libuš   2:1 (1:0)

Hráno:        13.05.2023 10:30
Hřiště:       Nebušice – tráva
Sestava:     Bouška – Kocourek, Socha, Růžička Fr., Sobotka – Beneš (66' Lhota), Růžička D., Ivančo -
    Nekola, Havlák, Lebl (66' Stuchlík)
Branky:     19' 1:0, 56' 2:0, 78' 2:1 Stuchlík
ŽK:              Socha, Sobotka, Kocourek
ČK:              90+3' Sobotka

Od začátku bylo na obou týmech znát, že se hraje dost důležité utkání. Domácí se však dostali do hry daleko rychleji a byli lepším mužstvem. My jsme se zbytečně přizbůsobili hře domácích a nakopávané míče z naší strany neměly žádnou velkou šanci na úspěch. V zadních řadách byl místy neuvěřitelný chaos, který nejvíce hasil Růžička Fr. s Bouškou v naší brance. Nahrát přesně balón byl pro některé hráče nadlidský úkol, navíc většinu soubojů vyhrávali domácí a k tomu jsme nebyli schopni ani plnit taktické pokyny dané před utkáním. V tu dobu snesli přísnější měřítko pouze Ivančo, Havlák, Nekola a již zmiňovaný Růžička Fr., což je v tak důležitém zápase sakra málo. Po inkasované brance, nás několikrát podržel svými zákroky Bouška. V posledních patnácti minutách jsme se konečně začali více prosazovat a vytvořili si i šance. Střela Ivanča minula o centimetry levou tyč domácí svatyně, Havlákovo zakončení vykopli domácí z brankové čáry, ale při střele byl zjevně faulován vyběhnuvším brankářem, ale penalta se nepískala, což mimochodem byla snad jediná větší chyba pana sudího. Poté v jasné pozici Růžička D. netrefil míč, jak si přál, a tak domácí brankář s jeho střelou neměl žádnou potíž.

Do druhé půle jsme si dost věcí snažili vyříkat, ale hned po několika minutách inkasujeme podruhé, když tři naši hráči nejsou schopni ubránit jednoho hráče domácích, který nadvakrát skóruje. Naštěstí po hodině hry jsme opět začali zvedat hlavy a po střídání dvou hráčů přišel do naší hry konečně klid a trocha přesnosti. Po minutě na hřišti chyběl Lhotovi krůček k zakončení a tak začal náš tlak na změnu stavu. Povedlo se v 78. minutě krásnou střelou Stuchlíka z 20m do šibenice. Bohužel další zakončení končilo vedle nebo v náručí domácího brankáře. Už v nastaveném čase přišla obrovská šance Ivanča, který běžel sám na branku, ale při zakončení mu míč na hrbolatém terénu poskočil a jeho střela skončila vedle. Poté viděl druhou žlutou Sobotka a šel předčasně do sprch. Ještě jsme se snažili o vyrovnání, kdy šel do soupeřova pokutového území i Bouška, ale byl to marný boj. Bohužel další zbytečná ztráta bodů, po nepovedené třicetiminutovce a špatném vstupu do druhého poločasu.

Zápasu by zřejmě více slušela remíza, ale domácí proměnili ze svých šancí dvě a my jen jedinou a tak odjíždíme s prázdnou.
Další utkání odehrajeme v neděli od 17:00 na hřišti Aritmy „B“.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Stuchlík;   2. Havlák;   3. Lhota, Ivančo

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš