FA AZ - Libuš 1:1 (0:1) - 30.08.2017 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > FA AZ - Libuš 1:1 (0:1)  |  30.08.2017

FA A. Zbura – SK Libuš   1:1 (0:1)

Hráno:      30.08.2017 15:30
Hřiště:      Chuchle – tráva
Sestava:   Honza P. – Tomáš M.,Barny, Pavel, Fanda – Beny, Kryštof, Tomáš K., Žeňa, Štulda – Dan
Střídali:   Honza M.,Šimon, Michal, Miloš, David
Branky:    Beny
 

Další přátelské utkání jsme hráli ve středu proti Fotbalové akademii Alexe Zbura, která má své působiště na hřišti v Chuchli. Nastoupili jsme proti hráčům ročníku 2002 a 2003, což je v průměru o rok mladší než my. Po nás měli domluvený přátelský zápas i starší žáci proti stejnému soupeři.

Od prvních minut panovalo na hřišti nesnesitelné horko, umocněné ještě tím, že hřiště bylo krátce před začátkem zápasu pokropené vodou. Soupeř se prezentoval velmi dobrým individuálním ovládáním míče a velice kvalitní rozehrávkou ve středu hřiště, kterou nebyli naši středoví hráči schopni pokrýt a kromě Tomáše se o to ani nesnažili. Krajním hráčům se nedařilo včas napadat soupeřovu rozehrávku a tak byl soupeř u míče stále častěji než my. Po jednom z našich rychlých protiútoků se však prosadil volejem po centru z pravé strany ve vápně Beny a tak jsme vedli. Soupeř dál předváděl pohledné akce, ale většina jich končila před naším pokutovým územím.

Ve druhém poločase soupeř hru ještě více zjednodušil, začal hrát na méně doteků a zcela jednoznačně nás přehrával. Naši krajní i středoví záložníci nestačili doplňovat hrotové hráče a ti tak byli sami proti přesile soupeřových obránců a velmi často a rychle ztráceli těžce vybojované míče. Postupně soupeř naši branku ohrožoval stále více a nebezpečněji, ale vstřelit branku se mu podařilo jen jednou. Nakonec tak utkání skončilo nerozhodně, ale s velkým štěstí pro nás.

Tentokrát dobrý jen výsledek, hra opět velmi špatná a nedůrazná.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš