Libuš - Viktoria Žižkov 2:3 (0:1) - 09.09.2017 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Libuš - Viktoria Žižkov 2:3 (0:1)  |  09.09.2017

SK Libuš – FK Viktoria Žižkov C   2:3 (0:1)

Hráno:      09.09.2017 13:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Keny, Hůla, Medek, Červinka, Pištora, Vlček, Pazderník, Tauer, Kutheil, Nuskern, Koudela,   Neymar, Trojan
Branky:    Nuskern, Pazderník
 

Během prvního podzimního utkání na domácí půdě, kluci vyvrátili známé latinské rčení „Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“. První poločas zcela kopíroval scénář z venkovního utkání. Kluci prohrávali osobní souboje, chybělo důsledné obsazování hráčů, díky zbrklosti a zmatku scházela kombinace a mezihra. Snad jakoby byl balón žhavá koule. I když soupeř vstřelil první gól a přesto, že na hřišti dominoval kombinační hrou, šlo se do kabin za přijatelného stavu.

Druhý poločas byl pravým opakem. Z předvedené hry se podařilo vyrovnat Filipovi a po faulu v pokutovém území jsme šli dokonce po Petrově proměněné penaltě do vedení. Vedení se bohužel udržet nepodařilo a soupeř, který vyrovnal také z pokutového kopu, rozhodl o svém vítězství v posledních minutách zápasu.

Za druhý poločas by tedy utkání slušela (jako v zápase prvním) remíza. Toto se bohužel nestalo a jsou to samá kdyby. Na závěr – prvním poločasem danou svou bázlivosti a obavou něco nepokazit naši borci ztrácí respekt a foukají vítr do plachet soupeři. Naopak druhým poločasem soupeři dokazují, že na to mají. Takže kluci hlavu vzhůru a hrajte poctivě od začátku utkání. To Vám přinese radost z vítězství a zaslouženou odměnu tréninkové píle a zápasového nasazení.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš