Libuš - CU Bohemians 28:8 - 24.09.2017 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Libuš - CU Bohemians 28:8  |  24.09.2017

SK Libuš – CU Bohemians Praha   28:8 (7:1 11:1 5:3 5:3)

Hráno:      24.09.2017 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ondra, Kuba, Ivča, Věrka, Šimon, Matěj, Jindra, Pavel, Láďa, Oskar, Jirka, Honza, Tomík, Filip   K., Maty
Branky:    9× Honza, 5× Kuba, 4× Ondra, 2× Pavel, 2× Láďa, 2× Šimon, Ivča, Filip, Tomík, Jirka
 

V neděli dopoledne jsme na domácí půdě přivítali mužstvo CU Bohemians Praha. I přes nepřízeň počasí se nás na zápas sešlo celkem patnáct a tak jsme mohli točit tři čtyřky. V zelenobílých barvách si premiéru odbyli Honza Hodánek, Filip Kubíček, Tomík a Maty.

Před zápasem jsme kluky i holky nabudili tím, že nastoupí proti slavnému klubu z Vršovic a řekli jsme si, že pokud budeme hrát a snažit se, jako v minulých zápasech, vítězství nás nemine. Jakmile rozhodčí poprvé hvízdnul do píšťaly, do soupeře jsme se zakousli a nepustili ho z jeho vlastní poloviny. Výsledkem toho bylo vedení 1:0, které svým prvním gólem v našem dresu zařídil Honza. V dnešním zápase to ale nebylo jeho poslední slovo a po konci utkání jsem u jeho jména napočítal celkem devět branek! Hodně vydařená premiéra a velká gratulace od trenérů: Honzo, jen tak dál!!! Z naší strany to však nebylo v první čtvrtině zdaleka vše. Po dvou brankách Šimona, premiérovém gólu Filipa a hattricku Ondry (kterým patří taky velká gratulace!!!) jsme soupeři nastříleli sedm branek a po prvních patnácti minutách vedli 7:1.

Druhá čtvrtina byla zrcadlem té první. Celé mužstvo pracovalo, tak jak jsme si představovali. Přihrávali si, v situaci jeden na jednoho se nebáli udělat kličku, při ztrátě balónu se zodpovědně vraceli, prostě pro trenéra radost pohledět. V této části zápasu jsme soupeři dokázali dát jedenáct branek. Čtyřikrát to dokázal Honza, dvougólový byli Kuba s Pavel a po gólu přidali Ondra, Ivča a Jirka. Soupeř se dokázal prosadit znovu jen jednou a skóre tak v polovině zápasu bylo 18:2.

Ve třetí i čtvrté čtvrtině jsme malinko polevili a nechali hrát i soupeře. Obě zbylé patnáctiminutovky jsme sice vyhráli shodně 5:3, ale naše koncentrace už opadla a my se tolik nesoustředili (ale u dětí se není čemu divit, když vedou, jak se říká „o parník“, i když se jim snažíme během zápasu výsledek neříkat a dozvědí se ho až v kabině po zápase, v tomto případě si to asi dokázali sami spočítat). Trefili se ještě: čtyřikrát Honza, třikrát Kuba, dvakrát Láďa a svou premiérovou trefu si připsal i Tomík, kterému patří též velká gratulace!

Celá dnešní sestava si zaslouží velkou pochvalu za snahu, bojovnost a předvedený výkon! Velké dík patří i rodičům a fanouškům, co nás přišli podpořit a fandili tak, jak se fandit má! Další zápas odehrajeme opět na domácím hřišti a to v předehrávce čtvrtého kola, ve čtvrtek 28.9. od 9:30 proti SK Dolní Měcholupy. Tak nás přijďte podpořit!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš