Modřany - Libuš 2:0 (0:0) - 30.09.2017 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Modřany - Libuš 2:0 (0:0)  |  30.09.2017

SK Modřany – SK Libuš   2:0 (0:0)

Hráno:      30.09.2017 11:00
Hřiště:      Modřany – tráva
Sestava:   Tůma – Sobotka (56' Gabriel), Krejča, Růžička, Ivančo (80' Vašek) – Šupina – Nekola, Čížek   O., Stuchlík (87' Koleček),Voženílek (66' Havlák) – Hartl (75' Štěpánek)
Branky:    64' 1:0, 66' 2:0
ŽK:            Stuchlík
 

Po čtvrteční strhující bitvě ve třetím kole poháru a našem velmi dobrém výkonu, přišla menší krize se soupeřem, na kterého se nám již delší dobu nedaří. Bohužel jsme toto utkání opět nezvládli a po nehezkém mači odjíždíme s prázdnou.

Zápas byl spíše bojem, než nějakou fotbalovou podívanou. Domácí poctivě bránili a směrem dopředu se dostávali nejjednodušší cestou a to dlouhým nákopem, kde měli k této hře typologicky dobře stavěného hráče. Při každém souboji tělo na tělo ochotně padali k zemi a hlavní sudí jim vše pískal, tak byla hra neustále rozkouskovaná. Nám toto absolutně nevyhovovalo a vůbec jsme se nedostávali do nějaké kloudné kombinace. Navíc se nám v padesáté čtvrté minutě nepříjemně zranil Jirka Sobotka (odvoz RZS, vazy v koleni), tím mu přejeme co nejrychlejší uzdravení. Zrovna, když Jirku nakládali do sanity, tak domácí dvakrát během dvou minut udeřili, vždy hlavou po standardní situaci. Snahu našim hráčům nelze vytknout, ale dnes nám vstřelit branku nebylo souzeno. Tlak přinesl jen břevno po rohovém kopu Stuchlíka a další průniky jsme prostě již do zdárného konce nedotáhli a tak odjíždíme s prázdnou.

Další zápas odehrajeme v sobotu 7.10. od 10:15 na domácím hřišti proti mužstvu Zličína.
Nejlepší hráči z pohledu SK:   1. Ivančo;   2. Hartl;   3. Nekola, Sobotka


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš