Kunratice - Libuš 37:6 (9:5 28:1) - 01.10.2017 - Starší přípravka

Články > Starší přípravka > Kunratice - Libuš 37:6 (9:5 28:1)  |  01.10.2017

SK Slovan Kunratice – SK Libuš   37:6 (9:5 28:1)

Hráno:      01.10.2017 14:30
Hřiště:      Kunratice – tráva
Sestava:   Vláďa, Tomáš, Dan, Martin, Kuba H., Kuba N., Maty, Dan K., Kája, Jarda, Robert, Ondra, Max,   Vojta, Ondra S.
Branky:    2× Vláďa, Jarda, Dan K., Ondra, Max
 

Nedělní zápas v Kunraticích jsme málem ani neodehráli. Den před samotným zápasem volal soupeř, jestli bychom nepřistoupili na přeložení zápasu. Že má málo hráčů a dá sotva dohromady jeden tým, natož dva. Nakonec však hráče během tří hodin nějakým zázrakem sehnal a zápas se tedy mohl podle plánu odehrát.

Už je to pro nás stará známá obehraná písnička, ale opět jsme do zápasu, ani na jedné z hracích ploch, nevstoupili vůbec špatně. Na jedné straně jsme šli díky Vláďovi do vedení 1:0. To se nám bohužel nepovedlo udržet a soupeř dokázal otočit na 2:1. Celý zápas jsme se na tomto hřišti se soupeřem přetahovali o výsledek. V poslední části zápasu jsme dokonce srovnali na 5:5. Soupeř však byl v závěru šťastnější a dokázal strhnout vítězství na svojí stranu.

Na druhé hrací ploše jsme se soupeřem dlouho drželi bezbrankovou remízu a většinu času byli i lepším týmem. Pak nám však začali docházet síly a možná i koncentrace a soupeř na co šáhl, to mu tam spadlo.
Opět bohužel odjíždíme ze zápasu s prázdnou, ale opět klukům nesmíme upřít snahu a chuť do fotbalu!!! Jen se budeme muset naučit více koncentrovat na hru po celý zápas a ono už to určitě vyjde!

Hlavy vzhůru kluci, fotbal nehrajeme jen pro výsledky, ale hlavně pro zábavu!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš