Libuš - Ďáblice 14:35 (12:9 2:26) - 08.10.2017 - Starší přípravka

Články > Starší přípravka > Libuš - Ďáblice 14:35 (12:9 2:26)  |  08.10.2017

SK Libuš – SK Ďáblice 14:35 (12:9 2:26)

Hráno:      08.10.2017 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tomáš, Dan, Martin, Kuba H., Kuba N., Maty, Kája, Jarda, Matěj, Marek, Robert, Ondra, Max,   Vojta, Ondra S., Vašek, Pavel, Dan P.
Branky:    6× Vašek, 3× Jarda, 2× Dan, Tomáš, Ondra S., Max
 

V neděli jsme na domácím pažitu přivítali borce z Ďáblic. Hrálo se na poměrně těžkém terénu, ale podmínky byly samozřejmě stejné pro oba mančafty. Opět jsme na jedné hrací ploše dokázali soupeře porazit a na druhé ho minimálně potrápit.

Zápas se hrál na obou plochách v docela svižném tempu a jedna akce střídala druhou. Na vítězném hřišti byl výsledek nejasný až do posledních minut, jelikož oba týmy předváděly útočný fotbal, který se musel přihlížejícím divákům z řad rodičů líbit. Nutno dodat, že příznivci hostujícího týmu to s povzbuzováním někdy až přeháněli a řvali až nesmyslné pokřiky, které určitě nepatří do fair play. Ale to důležité se odehrávalo na hřišti a po první čtvrtině bylo skóre 4:4, když se za nás prosadil třikrát Vašek a jednou Dan. Druhou čtvrtinu dokázal soupeř vyhrát poměrem 4:3 a ujal se vedení, za Libuš se prosadili znovu Vašek s Danem a branku přidal i Tomáš. Třetí část zápasu však patřila našim borcům a dokázali jsme jí vyhrát 5:0! Jarda dokázal nasázet do soupeřovy svatyně čistý hattrick, k čemuž mu gratuluji! Dvěma góly přispěl i Vašek a my rázem vedli 12:8. Poslední čtvrtina byla opět velký boj, ale kluci dokázali výsledek uhájit, když obdrželi jen jeden gól a bylo z toho zasloužené vítězství.

Na druhé ploše se bohužel tolik nedařilo, ale klukům nelze upřít snahu a odhodlání. I tady se hrál hezký fotbal a hlavně naši hráči se nemají vůbec za co stydět. Bohužel mnohdy naráželi na skvěle chytajícího gólmana soupeře a nedařilo se jim ho prostřelit. Nakonec se jim to ale povedlo a zásluhu na tom měl Ondra Seman a Max.

Dnešní zápas opět ukázal, že kluky fotbal baví a chtějí se zlepšovat. Na obou hřištích předváděli dobré výkony a byla na nich vidět snaha.
I když je výsledek takový, jaký je, musíme kluky pochválit za předvedené výkony a snahu!!!
Fotbal přeci hrajeme hlavně pro zábavu a ne jenom pro výsledky!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš