Starší dorost B

SK Libuš - Starší dorost B se v sezóně 2021/2022 účastní soutěže C2A - 1. A třída, skupina A.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - C2A

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    FA Alexe Zbura 20   18   1   1   175:22 55  
2.    SK Libuš B 20   15   3   2   90:32 48  
3.    ČAFC Praha 20   13   1   6   90:68 40  
4.    TJ Sokol Stodůlky 20   11   2   7   81:45 35  
5.    Běchovičtí sršni 20   9   2   9   52:49 29  
6.    SK Čechie Uhříněves 20   8   5   7   61:45 29  
7.    FK Dukla JM 20   8   4   8   66:47 28  
8.    TJ Sokol Řepy 20   7   3   10   62:61 24  
9.    FK Újezd nad Lesy 20   5   3   12   50:81 18  
10.    TJ Březiněves 20   4   0   16   34:135 12  
11.    SK Uhelné sklady Praha 20   0   0   20   14:190 0  

Rozpis zápasů - C2A - 1. A třída, skupina A - 2021/2022

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 29. 08. Ne  11:30  SK Libuš B  TJ Březiněves  Libuš - tráva 5:1
 05. 09. Ne  17:00  TJ Sokol Řepy  SK Libuš B  Řepy - tráva 3:7
 11. 09. So  16:45  SK Libuš B  ČAFC Praha  Libuš - tráva 1:5
 19. 09. Ne  16:30  SK Uhelné sklady  SK Libuš B  Uh. sklady - tráva 0:11
 02. 10. So  10:30  FA Alexe Zbura  SK Libuš B  Zličín - UMT 4:4
 09. 10. So  15:15  SK Libuš B  FK Újezd n/Lesy  Libuš - tráva 3:1
 17. 10. Ne  15:30  Běchovičtí sršni  SK Libuš B  Běchovice - tráva 3:3
 23. 10. So  11:30  SK Libuš B  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva 5:0
 28. 10. Čt  12:45  SK Libuš B  FK Dukla JM  Libuš - tráva 4:1
 07. 11. Ne  12:00  Čechie Uhříněves  SK Libuš B  Uhříněves - UMT 1:1
 02. 04. So  16:30  SK Libuš B  Běchovičtí sršni  Libuš - tráva 4:2
 09. 04. So  10:15  TJ Březiněves  SK Libuš B  Březiněves - tráva 1:3
 15. 04. Pá  15:00  SK Libuš B  TJ Sokol Řepy  Libuš - tráva 0:3
 23. 04. So  12:45  ČAFC Praha  SK Libuš B  ČAFC - UMT 2:3
 01. 05. Ne  11:00  SK Libuš B  SK Uhelné sklady  Libuš - tráva 8:0
 15. 05. Ne  11:30  SK Libuš B  FA Alexe Zbura  Libuš - tráva 1:0
 22. 05. Ne  13:00  FK Újezd n/Lesy  SK Libuš B  Újezd n/Lesy - tráva 2:8
 04. 06. So  12:00  TJ Sokol Stodůlky  SK Libuš B  Stodůlky - tráva 4:2
 11. 06. So  13:00  FK Dukla JM  SK Libuš B  Mikulova - UMT 1:4
 18. 06. So  16:15  SK Libuš B  Čechie Uhříněves  Libuš - tráva 10:1

Kádr mužstva






Partneři týmu staršího dorostu B:

Stulík žlutý

Nejnovější články

Dukla JM - Libuš B 1:4 (0:2) - 11.06.2022 - Starší dorost B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Stodůlky - Libuš B 4:2 (1:1) - 04.06.2022 - Starší dorost B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Újezd n/Lesy - Libuš B 2:8 (0:5) - 22.05.2022 - Starší dorost B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - FAAZ 1:0 (0:0) - 15.05.2022 - Starší dorost B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš B - Uhelné sklady 8:0 (3:0) - 01.05.2022 - Starší dorost B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

ČAFC - Libuš B 2:3 (0:1) - 23.04.2022 - Starší dorost B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš B - Řepy 0:3 (0:2) - 15.04.2022 - Starší dorost B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Březiněves - Libuš B 1:3 (1:2) - 09.04.2022 - Starší dorost B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš B - Běchovice 4:2 (1:0) - 02.04.2022 - Starší dorost B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Uhříněves - Libuš B 1:1 (0:1) - 07.11.2021 - Starší dorost B

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků