Libuš - Sokolov 1:3 (0:3) - 08.05.2023 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Libuš - Sokolov 1:3 (0:3)  |  08.05.2023

Sestava:    Keny – Nazi, Beny, Koudy, Saša – Šális, Jonáš (86' Tadeáš) – Mery, Denys (81' Petr), Micha
   (46' Šajny) – Rooney (66' Habib)
Branky:       83' Koudy
ŽK:              -

Na státní svátek jsme přivítali doma Sokolov. Jasně jsme si v kabině řekli, co chceme ze zápasu a z čeho se poučit ze soboty.

Vstup do zápasu nám úplně nevyšel a již v 10. minutě jsme prohrávali. Na druhou stranu naše hra se zvedala postupem času a hosté hrozili pouze z protiútoků – díky naší nedbalosti s balónem. O poločase jsme tedy prohrávali již 0:3, ale to neodpovídalo hře.

V kabině jsme si ukázali chyby, které vedly ke gólům a do druhého poločasu jsme vstoupili s hlavou nahoře. Sokolov jsme v druhém poločase zatlačili na jejich půlce a nedovolili žádné velké šance. Denys trefil krásnou střelou břevno a tyč cinkala po dalším pokusu. Při jednom rohu také balón skákal na brankové čáře Sokolova. Jediný kdo dokázal prostřelit brankáře byl Koudy v 83. minutě. Závěrečný tlak hosté zvládli a výsledek zůstal 1:3.

Ze zápasu bych pochválil kluky za jejich nasazení a klobouk dolu za druhý poločas, ale naše otázka je, proč s takovým nasazením nehrajeme každý víkend.