Archiv článků

Filtrovat

2023/2024 - Podzimní sezóna - Mladší přípravka

 • fotogalerie
 • hodnocení
 • informace

Podzimní sezóna 2023 – Mladší přípravka

V podzimní části soutěže H3L (ročník 2023) jsme si připsali 8 výher a 1 prohru a skončili jsme na krásném 2. místě.

Holky ze Slavie na nás byly dobře připravené a přestože začátek zápasu byl celkem vyrovnaný, brzy se projevily rozdíly ve hře i ve fyzičce a holky zaslouženě vyhrály. Z ostatních týmů nám byli vyrovnanými soupeři Chodov a Kunratice.

Kromě mistrovských zápasů jsme pro ostatní hráče opět domlouvali přátelská utkání, ať už na druhém hřišti souběžně s mistrovskými zápasy nebo s dalšími týmy v okolí.

Všichni se snažili trénovat a hrát na maximum a za celý podzim jim patří velká pochvala.

2023/2024 - Letní soustředění - Mladší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • soustředění

Letní soustředění 2023 – Mladší přípravka

Poslední týden letních prázdnin na přelomu srpna a září strávili někteří hráči mladší a starší přípravky na fotbalovém soustředění v RŠS Loutí u Rabyně. Tréninky probíhaly na nedalekém fotbalovém hřišti v Jablonné a párkrát jsme kvůli dešti trénovali uvnitř nebo na menším travnatém hřišti u ubytování.

Všichni na sobě makali a na jejich hře se to začalo brzy projevovat. S jídlem nebyl u nikoho problém, vzhledem k velké zátěži bylo zbytků opravdu málo. Ve středu jsme měli volnější den a odpoledne jsme šli na výlet. Poslední večer jsme si opekli buřty a na závěr jsme si zahráli turnaj.

I přes deštivé počasí se soustředění vydařilo a za rok se budeme těšit na další.

2022/2023 - Jarní sezóna - Mladší přípravka

 • fotogalerie
 • hodnocení
 • informace

Jarní sezóna 2023 – Mladší přípravka

Po podzimní části soutěže H3I (ročník 2022), která skončila 5 výhrami a 4 prohrami, a 3 jarních výhrách jsme odehráli dalších 6 mistrovských zápasů. V těch jsme si připsali 4 výhry a 2 prohry a celkově jsme v soutěži skončili na 4. místě za Kunraticemi, Strašnicemi a Uhříněvsí.

Kromě mistrovských zápasů jsme pro méně vytížené hráče domlouvali přátelská utkání, ať už na druhém hřišti souběžně s mistrovskými zápasy nebo s dalšími týmy v okolí.

V sobotu 13.5. odpoledne jsme také v rámci tmelení kolektivu vyrazili společně s předpřípravkou na výlet Modřanskou roklí, přestože ranní mistrovský zápas se Štěrboholy byl nakonec odložen. Společně jsme tak strávili volný čas i mimo hřiště a výlet se všem moc líbil.

Všichni se snažili a zlepšovali a mají tedy za celé jaro velkou pochvalu.

Libuš - Sparta dívky 13:7 - 27.04.2023 - Mladší přípravka

 • mistrovská utkání
 • zápasy

SK Libuš – SFK AC Sparta Praha (dívky)   13:7

Hráno:           27.04.2023 17:45
Hřiště:          Libuš – UMT
Sestava:        Kuba Č., Kolja, Willik, Péťa, Kuba S., Aleš, Erik, Mark, Dan, Matouš, Vítek
Branky:     5× Kolja, 4× Kuba Č., 2× Erik, Willik, Mark
V brance:      Aleš

Další utkání pro nás byl opravdu velký oříšek. Na naše hřiště přijelo dívčí družstvo Sparty. Holky byly hodně fotbalové a velmi důrazné.

Od začátku nám dělala problém rozehrávka, nedokázali jsme se uklidnit a hodně jsme ztráceli balóny. Naštěstí se kluci zvedli a svojí bojovností dokázali výsledek utkání zvrátit v náš prospěch.

Výborným výkonem se na výsledku podíleli Kolja (5× gól) s Kubou Č. (4× gól). Toto utkání nám ukázalo naše nedostatky ve hře s balónem a v důrazu. I přes nedostatky náleží týmu velká pochvala za bojovnost a odhodlání.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 další >